Akıllı Şehirler Vizyonumuz

Erus Group, şehirlerin geleceği, doğal çevrenin korunması ve yeşil çevreyi artırarak, akıllı ve daha yaşanabilir çözümler üretilmesine yardımcı olur.

Neden akıllı şehirler?

Şehirler büyüdükçe ve nüfus arttıkça, devletler bir çok hizmetinin yanı sıra vatandaşlara ve işletmelere yönelik hizmetleri geliştirmenin ve daha verimli çalışmanın yollarını arar. Akıllı teknolojiler, vatandaş ve devlet katılımını artırırken, etkili veriye dayalı karar vermeyi geliştirir. Ayrıca şehirlerin altyapısını iyileştirir ve kamu hizmetlerini daha verimli hale getirir.

Akıllı şehirler daha iyi şehirlerdir.

Şehrinizin nüfusu, kamusal altyapınızın kaldırabileceğinden daha hızlı artıyor olabilir. Dünyanın dört bir yanındaki şehirler de benzer bir zorlukla karşı karşıya. Bu yüzden vatandaşlarınızı desteklemek konusunda planlı davranmanız gerekir. Veri ve teknolojinin akıllı kullanımı sayesinde toplu taşımayı iyileştirebilir, enerji maliyetlerini azaltabilir ve atıksız altyapı oluşturabilirsiniz.

Akıllı şehirler inşa ediyoruz.

ERUS Group, birden fazla teknolojiyi çalıştıran yüksek düzeyde organize edilmiş sistemler kurar. Uzmanlığımız, yaya trafiğine yanıt veren sokak ışıklarından, açık park yerleri konusunda sürücüleri uyaran uygulamalara kadar tüm akıllı şehir konseptini kapsar. Gelin, şehrinizi daha akıllı hale getirmek için birlikte çalışalım.

Fatih Başçı
Başkan