Güvenli Şehirler Vizyonumuz

Erus Group, şehirlerin 24 saat güvenli yaşam alanları haline gelmesine yardımcı olur.

Neden güvenli şehirler?

Tüm dünyada şehirler daha kalabalıklaşıyor. Ne yazık ki, bu aynı zamanda kentsel alanlarda yaşanan güvenlik ihmallerinin ve suçun arttığı anlamına da geliyor. Söz konusu hayatlar olduğunda, saniyeler bile çok önemli. Akıllı sistemler, çağrı merkezlerinizi ve saha operasyonlarınızı optimize eder. Acil müdahale sürelerinizi yüzde 20 ila 35 oranında azaltır. Böylece her yıl yüzlerce hayat kurtarılabilir.

Güvenli şehirler daha iyi şehirlerdir.

Şehir güvenliği dünya çapında büyüyen bir sorun. Kamu kaynakları ise artık sınırlı kalabiliyor. Ancak, vatandaşlarınızın güvenliğini sağlamak, acil servis müdahale süresini kısaltmak ve kamu güvenliği çalışmalarına olan güveni artırmak mümkündür. Gerçek zamanlı verileri ve yapay zekayı kullanarak terörizm, insan ticareti, endüstriyel kazalar ve doğal afetler gibi tehlikeli olaylar önceden tahmin edilebilir.

Daha güvenli şehirler inşa ediyoruz.

Anlık istihbarat, uygun kurum müdahaleleri ve hızlı kamu iletişimi gibi beceriler geliştiren ERUS Group uzmanları, kamu güvenliği kuruluşlarına çevresel izleme ve acil durum yönetiminde yardımcı olur. Gelin, şehrinizi daha güvenli hale getirmek için birlikte çalışalım.

Fatih Başçı
Başkan